در سالهای اخیر شاهد رشد سریع و نگران کننده‌ای از مصرف قلیان در کشورمان بوده ایم و این رشد روز افزون باعث ایجاد بازاری به شدت رقابتی در تولید انواع تنباکوها با طعمهای شیمیایی میوه ای شده است .

اساسا علت اصلی زیان آور بودن تنباکو های میوه ای که حاوی ‌رنگهای شیمیایی، عسل مصنوعی و فلزات سنگین است، ایجاد گازهای سمی حاصل از سوختن برگ تنباکو و معسل صنعتی می باشد که این فعل و انفعال باعث تولید ماده قطران می گردد و همانطور که می دانیم قطران از عوامل اصلی بیماری سرطان و سایر بیماری‌های مهلک شناخته می‌شود.

دغدغه پیش روی جامعه ایرانی و از همه مهمتر جمعیت جوان کشور، دلیل اصلی آن شد تا پژوهشگران ما با بهره گیری از نبوغ خود ، عوارض ناشی از مصرف قلیان سنتی و جذابیت های آن را مورد بررسی و پژوهش قرار دهند و با استفاده از تکنولوژیهای روز دنیا و دستاوردهای سایر کشورها در این زمینه و همچنین توجه ویژه به نطرات متخصصین این حوزه اقدام به کشف راهکارهای جایگزین برای این محصولات نمایند. در ادامه این رسالت، نهایتا در سال ۱۳۹۵ موفق شدیم، تا اختراع محصول «سنگ بخار» با برند «الیان» را به ثبت برسانیم.

در محصول الیان هیچ خبری از مواد زیان آور موجود در تنباکو نیست! در فناوری سنگ بخار، به لطف سنگ های معدنی ویژه، اسانس‌های خوراکی موجود در آن تبخیر غیرمستقیم می شوند که باعث ایجاد عطر و طعمی کاملاً طبیعی و به‌ مراتب بهتری شده، درنتیجه عطر و رایحه طبیعی در هنگام استفاده، احساس می شود و در نهایت عامل اصلی مضر سلامتی، یعنی قطران بوجود نمی آید.

شرکت دانش بنیان افرالیان اطلس، از سال ۱۳۹۳ با رویکردی خلاقانه و پویا تاسیس گردید و گامهای اثربخشی را در حوزه محصولات دخانی مورد مصرف در قلیان، برداشته است و بی اغراق، با اختراع این محصول باعث ایجاد انقلابی شگرف در صنعت دخایات کشور شده است . امروز با گذشت سه سال از تولد «الیان»، شاهد بلوغ و ارتقاء این محصول، هم در زمینه کیفی و هم پیشرفت فرمولی آن هستیم و با تلاش متخصصین ما، توانسته ایم محصولی در خور ذائقه و سلیقه مصرف کنندگان ایرانی و خارجی را عرضه نمائیم.

گروه الیان

اگر فعالیت های ما براتون جالبه، میتونید در پیشبرد اهداف فوق در بخش های مختلف با ما همکاری داشته باشید.

در صورت تمایل در تماس با ما درنگ نکنید.

برگی از افتخارات گروه الیان: